O MNIE

Coach i dietetyk
w jednej osobie

Nazywam się Katarzyna Modlińska i jestem coachem oraz dietetykiem. Moja podróż z coachingiem zaczęła się, gdy szukałam sposobu i metod na poradzenie sobie z różnymi przeciwnościami losu. Coaching wzbudził moje ogromne zainteresowanie, ponieważ wykorzystuje nasz potencjał, kreatywność. Ukończyłam studia na kierunku Coaching w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. W pracy kieruje się standardami International Coach Federation.

Co charakteryzuje coaching i dietę?

zmiana

silna motywacja
wewnętrzna

zdrowszy styl życia

świadome
odżywianie

Jeśli chcesz skorzystać z diet coachingu zadzwoń do Raz-JESZCZE
i skorzystaj z usług.

Coach i dietetyk w Raz-JESZCZE

Przechodząc własne procesy coachingowe odkryłam, że chcę prowadzić świadomy, zdrowy styl życia.
Ta potrzeba wiązała się z poszerzeniem wiedzy na temat odżywiania i wszystkiego co jest z nim związane.

Ukończyłam zatem Akademię Dietetyki w Łodzi oraz uczestniczę w różnych tematycznych szkoleniach.

Dbam o to, by wiedza przekazywana klientom była rzetelna i oparta na naukowych dowodach. Dzięki temu stałam się coachem i dietetykiem.

Raz-JESZCZE oferuje coaching odżywiania

Wykorzystuję coaching w pracy dietetyka, aby pomóc Ci zmienić styl odżywiania na długie lata. Dzięki temu będziesz cieszył się zdrowiem i świetnym samopoczuciem przez całe życie. Przy moim wsparciu jako coacha i dietetyka zmienisz nawyki żywieniowe, przerwiesz błędne koło “funkcjonowania od diety do diety” i zrealizujesz swój wymarzony cel.

Na obozach treningowych organizowanych przez klub fitness facebook.com/bohema.fitness prowadzę warsztaty w temacie motywacji, świadomości samego siebie i zdrowego odżywiania. Podczas warsztatów uświadamiam i zachęcam do uporania się z emocjami i niekorzystnymi nawykami, gdyż to są główne przyczyny problemów z odżywianiem. Uczymy się jak i co jeść, aby wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym duchem zachować zdrowe ciało.

Prywatnie uwielbiam czytać. W przerwach od czytaania gotuje dla bliskich i moich zwierzaków. Staram się do życia podchodzić w sposób holistyczny, dlatego stałym elementem w codzienności są dla mnie ćwiczenia pilates oraz aktywność fizyczna. Jestem przekonana, że to jak jemy, to jak żyjemy, jak myślimy ma wpływ na zdrowie. Czasem jedna,niewielka zmieniona myśl, przekonanie sprawia że komfort życia się poprawia i czujemy się bardziej spełnieni. W utrzymaniu życiowego balansu pomaga mi uważność, świadomość samej siebie.

Jeśli chcesz skorzystać z coacha i dietetyka skontaktuj się z Raz-JESZCZE. Profesjonalny coach i dietetyk pomoże Ci osiągnąć założony przez Ciebie plan.